Kontakt Produkty O nás Home
Novinky a aktuality
Držáky a okrasné rámy brašen
Tvoří většinou jeden komplet. Slouží k uchycení a vyztužení kožených brašen a plastových kufrů. Okrasné rámy splňují z části ochranu při pádu motocyklu a vzhledově ladí k brašnám a výfukům.
Více...
Okrasné krytky
Kryjí nevzhledná místa motocyklů. Jsou to krytky chladiče, krku řízení, vidlice, brzdiče, kotouče, nádobky kapalin, kardany, brzdové a vzduchové hadice chladiče, filtry oleje, rámu, části svodů, výfuku atd.
Více...
Veteráni
Doplňky jsou vyráběny z nerezi buď podle originálních poškozených dílů ( jiného exempláře ), nebo výkresů. Jedná se například o výrobu kompletních rámů motocyklů, řidítka, výfuky, svody, osky, hřídele, různé držáky, leštění hliníkových dílů (ráfky, víka motoru atd.), stupačky a mnoho dalšího.
Více...
Opěrky a nosiče
Jsou vyráběny z trubek, kulatiny a ploché oceli, různě tvarově ohýbané a zakružované. Základem je uchycení na rám pomocí plechových držáků, nebo soustružených válečků. Součásti tvoří čalounění buď z pravé kůže nebo koženky, možno doplnit knoflíky, cvoky atd. Není problém vyrobit nosič na stávající originál opěrku.
Více...

O nás

Firma byla založena v roce 2003 a zabývá se kusovou výrobou doplňků na motocykly. Začátky byly těžké, ale postupem času se kvalita výrobků a maximální spokojenost zákazníka dostavila a zůstává na prvním místě. Firma vyrábí doplňky a výfuky z vysoce leštitelné nerezi. Výhodou nerezi je všestranné použití a minimální opotřebení. Všechny doplňky jsou vyráběné přímo na míru dle představy zákazníka – co kus to originál. Hlavním důvodem je odlišení se od sériově vyráběného motocyklu a od ostatních.


Vlastníte motocykl, čtyřkolku nebo skůtr? V tom případě Vám máme co nabídnout! Zkuste vašemu stroji dodat nový vzhled, vyšší bezpečnost a praktický doplňek.

Veškeré nerezové moto-doplňky, sériové i zakázkové díly a příslušenství jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerez oceli. Naše jedinečná povrchová úprava dodává všem našim výrobkům nejen čistý zrcadlový (chromový) vzhled ale i zaručenou kvalitu.

Rádi vše navrhneme a vyrobíme. Odborně Vám poradíme a společně zrealizujeme Vaše představy a potřeby.

Ihned nás můžete oslovit pro Váš dotaz na zakázku nebo montáž našich kvalitních dílů pro motocykly.

V současné době vyrábíme praktické, ochrané a jiné motodoplňky pro všechny značky a typy motocyklů. Zaměřujeme se na výrobu s montáží a servis našich moto dílů.

Hlavním využitím pro nerezové díly motodoplňků je za účelem změnit desig. Provedení v zrcadlovém (chromovém) lesku dokaže okouzlit a poutá na sebe

pozornost okolí.

Druhým důležitým smyslem, je ochrana řidiče/ky a jeho stroje na běžných komunikacích i v terénu.

Díly, ochranné i okrasné příslušenství a moto doplnky, jsou vyrobeny z ušlechtilé nerez oceli. Jsou perfektně vybroušeny a vyleštěny do dokonale chromového lesku.

Silniční a terénní motocykly se neobejdou bez podpůrných dílů na ochranu jezdce. Obyčejně bývá součástí při pořízení jakési základní vybavení, ale většinou není dost zajímavé a často ani příliš nechrání. V takových případech je ideálním moto doplňkem nerez rám v jakémkoli typu a provedení pro ochranu i pro umístění více zavazadel.