Kontakt Produkty O nás Home
Novinky a aktuality
Držáky a okrasné rámy brašen
Tvoří většinou jeden komplet. Slouží k uchycení a vyztužení kožených brašen a plastových kufrů. Okrasné rámy splňují z části ochranu při pádu motocyklu a vzhledově ladí k brašnám a výfukům.
Více...
Okrasné krytky
Kryjí nevzhledná místa motocyklů. Jsou to krytky chladiče, krku řízení, vidlice, brzdiče, kotouče, nádobky kapalin, kardany, brzdové a vzduchové hadice chladiče, filtry oleje, rámu, části svodů, výfuku atd.
Více...
Veteráni
Doplňky jsou vyráběny z nerezi buď podle originálních poškozených dílů ( jiného exempláře ), nebo výkresů. Jedná se například o výrobu kompletních rámů motocyklů, řidítka, výfuky, svody, osky, hřídele, různé držáky, leštění hliníkových dílů (ráfky, víka motoru atd.), stupačky a mnoho dalšího.
Více...
Opěrky a nosiče
Jsou vyráběny z trubek, kulatiny a ploché oceli, různě tvarově ohýbané a zakružované. Základem je uchycení na rám pomocí plechových držáků, nebo soustružených válečků. Součásti tvoří čalounění buď z pravé kůže nebo koženky, možno doplnit knoflíky, cvoky atd. Není problém vyrobit nosič na stávající originál opěrku.
Více...

Kontakt

David Svačina
  • tel.: 721 875 170
  • Dílna:
  • Ostravská 1818
    748 01 Hlučín
  • Sídlo:
  • Vinohradská 52
    748 01 Hlučín